“Virágos Jászberény” szavazás eredménye
A Jászberény Városi Önkormányzat idén először hirdette meg „Virágos Jászberény” pályázati felhívását, melynek online szavazása a minap ért véget.
A város honlapján, valamint a Jászkürt Újságban is közzétett felhívás alapján, a kertekről készített fényképekre a város lakói szavazhattak. A rendelkezésre álló határidőig 674 lakos tette le voksát az általa legszebbnek ítélt kertre.
Budai Lóránt polgármester, a város főkertészével együtt, július 25-én, hétfőn délelőtt látogatta meg az első három helyen végzett kert tulajdonosát. A szavazáson győztes Muszka Tímea, a második Visnyei Zoltánné és a harmadik Nagy Richárd egy-egy értékes kertészeti ajándékutalványt vehetett át a városvezetőtől, s az első helyezettet mindezeken túl, megillette a “Jászberény legvirágosabb háza – 2022” falra kitehető, kézzel készített kerámia emlékplakett.
A polgármester jelezte, jövőre folytatása következik a Virágos Jászberénynek.